Biznes

LBML: Inmir i Futbol już na finiszu

25.10.2016, 14:10

LBML.jpgW poniedziałek swój ostatni mecz w tegorocznej Lidze Biznesu Miedzi Legnica rozegrały drużyny Inmiru Legnickie Pole oraz Futblol.legnica.pl. Lepsza okazała się ekipa z Legnickiego Pola. Wicemistrzowi zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

W pierwszej połowie to drużyna Jacka Jurkiewicza była skuteczniejsza i po 25 minutach prowadziła 2:0. Inmir obudził się po przerwie, aplikując Futbolowi pięć bramek. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w rozgrywkach, oba zespoły mogą być zadowolone ze swoich osiągnięć Inmir wywalczył srebrne medale, natomiast Futbol.legnica.pl który był rewelacją rundy wiosennej ostatecznie kończy na piąty miejscu.

Inmir Legnickie Pole – Futbol.legnica.pl 5:3

Bramki: Wasilewski 3, Lesiak, Spychaj (Inmir) oraz Plebaniak, Kubaszewski, Nieplowicz.