LDJM: Miedź zdobywa 3 punkty po niełatwym meczu

14.10.2017, 13:31

2017_LDJM_-_Polonia_Sroda_Slaska-20.jpgPiłkarze Akademii Miedzi prowadzeni przez trenera Sebastiana Przybyłkę podejmowali na własnym boisku Polonię Środa Śląska. Rywal nie należy do najmocniejszych ekip LDJM, ale mimo to sprawił Miedzi solidne problemy. Ostatecznie trzy punkty zostały w Legnicy.

Miedź w pierwszej połowie wyszła na prowadzenie po golu Przysady z 2 minuty. Później strzelali już goście. Tuz przed przerwą wyszli nawet na prowadzenie 2:1. Losy meczu rozstrzygnęły się w ciągu 7 minut. Najpierw do wyrównania doprowadził Judziński, a siedem minut później ostatnią bramkę tego meczu strzelił Mościcki. Miedź odniosła ważne zwycięstwo i zgarnęła komplet punktów.

Miedź Legnica - Polonia Środa Śląska 3:2(1:2)

Bramki: 2 Przysada, 43 Judziński, 50 Mościcki.

Miedź Legnica: Bieńko (Boldyn) - Michalski (Salamon), Jernaś (Kowalonek), Huzar, Przysada - Wziech (Zachaczewski), Rachel, Judziński, Marcinkiewicz(Kunicki), Drzała - Andrzejewski(Karwecki).