Miedź II rozegrała dwa sparingi

20.02.2021, 13:07
Zawodnicy Miedzi II Legnica w piątek i sobotę rozgrywali mecze kontrolne. Najpierw w Lubinie zmierzyli się z Górnikiem Polkowice, a w sobotę podejmowali Karkonosze Jelenia Góra.

W meczu z Górnikiem Polkowice dwa gole dla Miedzi II zdobył Kamil Niewiadomski. Najpierw w 58 minucie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne, a siedem minut później trafił do bramki rywali po zagraniu wzdłuż bramki.

W sobotnim spotkaniu z Karkonoszami Jelenia Góra legniczanie wyszli na prowadzenie w 35 minucie po trafieniu Fernandeza. Tuż przed przerwą bramkę na 2:0 dołożył Zachaczewski. Goście byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem z rzutu karnego w 75 minucie gry.

Górnik Polkowice - Miedź II Legnica 4:2(1:0)

Bramki dla Miedzi: 58, 65 Niewiadomski

Miedź II Legnica: Hewelt - Stróżyński(60 Strzelecki), Bartczak, Świątko, Maciejewski, Śliwa, Andrzejewski, Petk(60 Poręba), Roman, Łukowski(60 Zachaczewski), Niewiadomski(Prałat).

Miedź II Legnica - Karkonosze Jelegnia Góra : (2:0)

Bramki dla Miedzi: Fernandez, Zachaczewski

Miedź II Legnica: Rędzio - Strzelecki(60 Stróżyński), Zaw. Testowany, Maciejewski, Jagielski, Fernandez(46 Momoh), Poręba(46 Winnik), Petk(46 Żarkowski), Gardzielewicz(46 Karolczak), Zachaczewski(46 Prałat), Kwolek(46 Urbański).