Miedź II zagrała pierwszy sparing

11.07.2019, 15:15
Piłkarze Miedzi II Legnica mają za sobą pierwszy mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym. Zielono-niebiesko-czerwoni zmierzyli się w Brzegu z miejscową Stalą.

Spotkanie lepiej rozpoczęli legniczanie, którzy po 34 minutach objęli dwubramkowe prowadzenie. Już w 5 minucie trafił Dawid Rogoziński. Niespełna pół godziny później wynik podwyższył Sebastian Taranek. Stal kontaktową bramkę zdobyła tuż przed przerwą z rzutu karnego. Gospodarze wyrównali dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, a w 84 minucie zdobyli zwycięską bramkę po uderzeniu z rzutu wolnego.

Kolejny mecz kontrolny ze Ślęzą Wrocław legniczanie rozegrają na boisku przy ul. Świerkowej w najbliższą sobotę o godz. 16:30, a nie jak pierwotnie planowano o godz. 11.

Stal Brzeg – Miedź II Legnica 3:2 (1:2)

Bramki dla Miedzi: Rogoziński (5), Taranek (34)

Miedź I połowa: Szpaderski – Borowiak, Rogoziński, Kisiel, zawodnik testowany – Sobkowiak, Garuch, Łobodziński, Cukier, Taranek, Bruno

Miedź II połowa: Szymkowiak – Michulka, Chudzik, Stanuszek, Rokosz – Poręba, Lewandowski, zawodnik testowany, Śliwiński – Magno, zawodnik testowany