Aktualności

Klub

Ogromne zainteresowanie karnetami na Miedź!

17.07.2017, 21:41

2017_Sprzedaz_karnetow6.jpgW poniedziałek rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi w rundzie jesiennej Nice 1 ligi. Już pierwszego dnia karnety w Strefie Miedzi kupiło aż 271 osób! Kibice odwiedzający nasz klubowy sklep podkreślali, że są ciekawi nowej drużyny prowadzonej przez trenera Dominika Nowaka, a także… legnickiego stadionu, który w ostatnich tygodniach zyskał pełne zadaszenie.

W poniedziałek, który był pierwszym dniem sprzedaży karnetów na nowy sezon, w Strefie Miedzi w Galerii Piastów kibice kupili aż 271 karnetów! Przez cały dzień obsługa Strefy Miedzi miała ręce pełne roboty. – Już się nie mogę doczekać pierwszego meczu! To będzie całkiem nowa drużyna, ale liczę na to, że od początku będzie wygrywać i strzelać dużo bramek – powiedział nam pan Piotr, który kupił karnet na trybunę B, dokładnie na to samo miejsce, które zajmował w rundzie wiosennej. – Najważniejsze że został w Legnicy Jakub Vojtus, bo takiego napastnika dawno w Miedziance nie było – dodał. Kibice kupujący karnety chętnie korzystali też z promocji na cały asortyment marki Adidas, który w tej chwili w Strefie Miedzi można kupić z aż 20-procentowym rabatem!

Przypominamy, że w poniedziałek i wtorek sprzedaż karnetów odbywa się na zasadzie prolongaty dla osób, które miały karnet w poprzedniej rundzie. Od środy sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich chętnych. Sprzedaż karnetów jest prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2017:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/