Aktualności

Biznes

Pierwsze spotkanie Klubu Biznesu w 2019 roku

17.01.2019, 14:34
Za nami pierwsze w tym roku, bardzo wartościowe, spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Zapewne każdy z kilkudziesięciu obecnych przedsiębiorców wyniósł ze spotkania w Hotelu Sękowskim cenną wiedzę.

Wraz z nowym rokiem zmienił się nieco charakter spotkań Klubu Biznesu. Chcemy, aby stanowiły one platformę do czerpania wiedzy z różnorodnych zagadnień związanych z działalnością gospodarczą i inwestowaniem. Dlatego wprowadziliśmy do agendy szkolenia eksperckie. W czwartek Andrzej Dadełło przeprowadził wykład „Inwestowanie w czasach kryzysu”. Nasze propozycje na kolejne spotkania obejmują takie obszary jak „Negocjacje w biznesie”, „Motywacja pracowników”, „Optymalizacja podatkowa”, „Skuteczna sprzedaż”, „Ważne aspekty prawne prowadzenia firmy”, czy „Możliwości inwestycyjne dla biznesu w Legnicy”.

Klubowicze dowiedzieli się także o atrakcjach i wspólnych wyjazdach, które planujemy w pierwszym półroczu 2019 roku. Już niebawem klubowicze odbędą spotkanie „Przy piwie o biznesie” w Staromiejskim Piwowarze, a właściciel Miedzi, Andrzej Dadełło, zaprosi na turniej bowlingu. Będziemy też rozwiązywać zagadki w Składnicy Szyfrów. Kontynuowane będą spotkania „Kobiety w Biznesie”. To najbliższe odbędzie się w Fitness World. Członków Klubu Biznesu zachęcamy do wspólnego kibicowania Miedzi (w planach jest m.in. wyjazdy na mecz do Wrocławia) oraz reprezentacji Polski. W marcu na Stadionie Narodowym będziemy wspierać biało-czerwonych w spotkaniu z Łotwą. Sezon zakończymy Galą Klubu Biznesu oraz wspólnym oglądaniem finału Ligi Mistrzów.

Zależy nam, aby wewnątrz Klubu Biznesu dochodziło do jak największej liczby transakcji i umów na wzajemne usługi. Stąd konkurs o łącznej wartości nagród 16 tys. zł. Zostaną one podzielona między tymi firmami, które zrobią deal o najwyższej wartości. Będziemy także namawiać do uczestnictwa w grupach sprzedażowych – ubezpieczeniowej i paliwowej. A każdy, kto poleci zaprzyjaźnionej firmie dołączenie do KB, otrzyma dodatkowe bilety VIP na mecz Miedzi.

Wraz ze startem rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy klubowicze będą mogli rozpocząć wewnętrzną rywalizację w prywatnej lidze na platformie fantasy.esktraklasa.tv. Główną nagrodą będzie lunch biznesowy a Andrzejem Dadełło.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się 21 lutego. Nieco wcześniej, bo już 2 lutego, charytatywny turniej na rzecz Przemysława Jaza. Mamy nadzieję, że wśród klubowiczów znajdą się chętni do udziału w piłkarskich zmaganiach.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA BIZNESOWEGO >>>


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/