Aktualności

Akademia

Pierwszy raz zatańczyli uroczystego poloneza

22.02.2020, 09:33
Tegoroczni maturzyści SMS Miedź Legnica po raz pierwszy w historii naszej szkoły bawili się na studniówce. Bal rozpoczął tradycyjny polonez.

Tegoroczny bal studniówkowy był pierwszym w historii SMS Miedź Legnica. Uczniowie klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli zabawę od tradycyjnego poloneza, którego zatańczyli wraz z nauczycielami oraz partnerkami. Nie zabrakło także prezentów oraz podziękowań dla nauczycieli i kadry szkoleniowej. Co ciekawe, Rafał Adamski na bal studniówkowy przyjechał prosto z Turcji, gdzie młody napastnik przebywał wraz z pierwszoligowym zespołem Miedzi na zgrupowaniu.

- Życzę wszystkim powodzenia na maturze. Najważniejsze jednak moim zdaniem jest to, abyśmy mogli być z nich tak dumni jak dziś – mówiła Monika Gagaczowska-Panek dyrektor SMS Miedź Legnica.

Zabawa studniówkowa SMS Miedź Legnica udała się znakomicie. Dużo uśmiechów, radości i znakomita atmosfera złożyły się na wyjątkowość tego dnia. Teraz przed naszymi maturzystami już tylko egzamin. Życzymy wszystkim powodzenia.

FOTO: W.Obremski/lca.pl

GALERIA ZDJĘĆ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/