Aktualności

Klub

Poszerzamy Sektor Rodzinny! Rusza otwarta sprzedaż karnetów

11.07.2019, 19:10
Licznik bije! Wielkimi krokami zbliżamy się do 2000 sprzedanych karnetów, a to nie koniec! Od piątku rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi Legnica w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. W związku z ogromnym zainteresowaniem poszerzamy także Sektor Rodzinny o dodatkowe miejsca na trybunie D i to w niższej cenie!

Nie ma co do tego wątpliwości – kibice Miedzi wierzą w swój klub! Frekwencja na ostatnim sparingu rozgrywanym na Stadionie im. Orła Białego pokazała jak wielki jest głód piłki w Legnicy. Nowe rozgrywki są tuż, tuż. Dlatego od piątku rozpoczynamy otwartą sprzedaż abonamentów na całą rundę. Zarówno w Strefie Miedzi, jak i w serwisie bilety.miedzlegnica.eu 

W związku z ogromnym zainteresowaniem kibiców poszerzamy Sektor Rodzinny o dodatkowe miejsca na trybunie D (sektor A i częściowo B – za bramką, od strony „Podkowy”) i to w niższej cenie! Karnet rodzinny na te miejsca kosztuje tylko 199 zł i – podobnie jak karnet na Sektor Rodzinny na części trybuny B – uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci). Karnety na Sektor Rodzinny można kupić wyłącznie w Strefie Miedzi.

Strefa Miedzi znajduje się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You i jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w swoją drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest znacznie tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach do kasy i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, jakie wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także w meczach Pucharu Polski! Nowością w tym sezonie jest specjalny rabat dla posiadaczy karnetów – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent mniej!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/