Aktualności

Biznes

Przed nami styczniowe śniadanie biznesowe!

17.01.2020, 14:15
Już w najbliższy czwartek w Hotelu Sękowski odbędzie się styczniowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica! Warto w nim uczestniczyć bowiem wraz z nowym rokiem dla klubowiczów pojawiły się nowe możliwości biznesowe.

Spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica są okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Od niedawna także poza granicami kraju. Partnerskie Kluby Biznesu rozpoczęły działalność na terenie Czech. Dzięki temu przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu Miedzi Legnica będą mieli możliwość nie tylko kontaktu z ponad dwoma tysiącami firm z całej Polski, ale również uczestniczenia w spotkaniach biznesowych organizowanych za południową granicą naszego kraju, pozyskując partnerów działających na tamtejszym rynku.

PKB planują także utworzenie Klubu Biznesu działającego na terenie Słowacji, co dodatkowo rozszerzy możliwości działania w innych krajach europejskich. Aby poznać wszystkie korzyści marketingowe, reklamowe i biznesowe oferowane przez Klub oraz dowiedzieć się więcej na temat całkiem nowych możliwości rozwoju zapraszamy na spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, które odbędzie się już w czwartek 23 stycznia 2020 roku w Hotelu Sękowski. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 09.00. W styczniowym spotkaniu uczestniczyć będzie także właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona, a do wydarzenia pozostał niespełna tydzień. Prosimy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców o wcześniejszą rejestrację TUTAJ.

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy 22 stycznia płacą 60 zł, a w dniu śniadania 100 zł. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/