Aktualności

Klub

Przewodnik Kibica – kompendium wiedzy o Nice 1 Lidze

21.03.2018, 12:22

PK_04__kopia.jpgKto zapewni sobie awans do Ekstraklasy? Mistrzostwo Nice 1 Ligi dla Miedzi Legnica, Chojniczanki, Rakowa Częstochowa, a może dla kogoś innego? Który zespół zagra w II lidze? Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej. Przewodnik Kibica, który jest jedynym taktyczno-statystycznym kompendium wiedzy na naszym rynku wydawniczym, pomoże w odpowiedzi na te pytania. Po prostu musisz go mieć!

Świetna postawa beniaminków, „głośne nazwiska” w klubach Nice 1 Ligi, roszady na ławkach trenerskich – autorzy „Przewodnika Kibica” niczego nie pominęli. Opisy taktyczne wszystkich pierwszoligowcówprzygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską, aktualne kadry zespołów, ciekawe wywiady i niezliczona ilość statystyk – to wszystko znajdziecie w piątym wydaniu „Przewodniku Kibica” przygotowanym przez zespół EkstraStats.

Po raz pierwszy na łamach „Przewodnika Kibica” zagoszczą zespoły Nice 1 Ligi, dzięki czemu magazyn będzie miał ponad 160 stron. Taki format powinien zadowolić każdego kibica piłki nożnej w Polsce, a szczególnie wymagających fanów pierwszoligowców, którzy znajdą w Przewodniku również wiele ciekawych materiałów o Ekstraklasie.

– Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu wydawnictwo było jak najdłużej aktualne i pomocne dla czytelników. Do zamknięcia okna transferowego zaktualizowaliśmy wszystkie informacje i wierzymy, że oddamy w ręce kibiców wydanie papierowe wydrukowane na najwyższej jakości papierze kredowym w atrakcyjnej szacie graficznej. Rozszerzyliśmy wydanie o rywalizację na zapleczu Ekstraklasy. Zapleczu, które nie jest tak oddalone poziomem, jak wielu sądzi – przyznaje Mateusz Januszewski, redaktor naczelny wydania. Więcej informacji o magazynie znaleźć można na www.przewodnikkibica.pl

"Przewodnik Kibica" można nabyć w sklepie internetowym: www.sklep.przewodnikkibica.pl, a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe.

PK_04.jpg


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/