Aktualności

Biznes

Re-Wo Auto Serwis w Klubie Biznesu Miedzi

03.02.2020, 10:05
Do Klubu Biznesu Miedzi Legnica dołączyła firma Re-Wo Auto Serwis Sp. z o.o. Witamy w drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy.

Re-Wo Auto Serwis Sp. z o.o. jest wiodącym autoryzowanym dealerem Forda na terenie Legnicko-Głogowskiego Zagłębia Miedziowego. Firma powstała 14 grudnia 1982 roku pod nazwą „ Na Katandze”. Prowadziła wówczas naprawy blacharskie i lakiernicze wszystkich marek. Nadanie autoryzacji przez Forda w 1995 roku, było potwierdzeniem dynamicznego rozwoju.

Firma prowadzi usługi w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Ford oraz sprzedaży i pośrednictwa samochodów używanych wszystkich marek. Ponadto prowadzi sekcję finansową oferującą produkty finansujące kupno samochodów i ubezpieczające, krótko i długoterminowy wynajem samochodów osobowych i dostawczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, autoryzowany zakład napraw nadwozi wszystkich marek, a także sprzedaż części i akcesoriów samochodowych. W nowoczesnej Stacji Kontroli Pojazdów firma świadczy usługi z zakresu badań technicznych wszystkich rodzajów pojazdów, łącznie z motocyklami.

Pełna oferta firmy znajduje się na portalu www.rewo.pl oraz facebookowym profilu Ford RE-WO Lubin.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/