Aktualności

Biznes

Rekordowy ekwiwalent reklamowy Miedzi!

10.01.2019, 11:14

Grudzień 2018 roku zapamiętamy jako bardzo udany dla Miedzi miesiąc. Legniczanie rozegrali 5 meczów (4 w LOTTO Ekstraklasie oraz 1 w Pucharze Polski), żadnego nie przegrali i stracili tylko jedną bramkę. To sportowo. A medialnie Miedź w grudniu wygenerowała ekwiwalent reklamowy w rekordowej wysokości prawie 25 milionów złotych! 

Miedź w jest coraz bardziej medialna, co z miesiąca na miesiąc przekłada się na wzrost ekwiwalentu reklamowego, wyliczanego na podstawie publikacji w różnych mediach (pod uwagę brane są prasa, radio, telewizja oraz Internet – łącznie ponad 1100 tytułów prasowych oraz 100 stacji radiowych i telewizyjnych). Według raportu firmy Press Service Monitoring Mediów, która zajmuje się doradztwem i analizami medialnymi m.in. w obszarze sportu, w grudniu Miedź wygenerowała 24 718 985 zł ekwiwalentu reklamowego, na który złożyło się aż 10057 publikacji na temat naszego klubu. To rekordowy wynik w historii Miedzi, który potwierdza, że wszelkie nośniki reklamowe na naszych meczach to doskonała inwestycja, a zaufanie sponsorów i partnerów Miedzi przekuwamy w realny wzrost wartości marki.

Mimo, że w LOTTO Ekstraklasie Miedź jest beniaminkiem, to szybko nadrabia dystans do największych klubów, obecnych na najwyższym szczeblu rozgrywek od lat. Nasz klub systematycznie zwiększa medialność dzięki konsekwentnej i cierpliwej pracy, a także dzięki oddanym, lojalnym kibicom, którzy na każdym kroku wspierają Miedź. 

Tych wyników nie byłoby, gdyby nie Wy. Dziękujemy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/