Aktualności

Klub

Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z GKS 1962 Jastrzębie

23.10.2019, 09:36
W Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu właśnie rusza przedsprzedaż biletów na spotkanie Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Miedzią Legnica a GKS 1962 Jastrzębie, które rozegrane zostanie 29 października o godz. 19.00 na Stadionie im. Orła Białego.

Stadion im. Orła Białego w Legnicy pozostaje w bieżącym sezonie niezdobyty. Aby podtrzymać ten trend piłkarze Miedzi potrzebują wsparcia kibiców. Kolejnym rywalem, który zawita do Legnicy będzie GKS 1962 Jastrzębie. Przedsprzedaż biletów na mecz z drużyną Jastrzębia Zdroju rusza w środę zarówno na stronie www.bilety.miedzlegnica.eu oraz w Strefie Miedzi.

Na na najbliższy mecz pucharowy posiadacze karnetów na Miedziankę wejdą za darmo. Podobnie sytuacja będzie wyglądać jeśli Miedź awansuje do kolejnych rund i trafi tam na zespół występujący na niższych szczeblach rozgrywkowych niż PKO Bank Polski Ekstraklasa. Na mecze z przedstawicielami najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce, karnetowicze zakupią bilety z 50% rabatem.

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z GKS 1962 JASTRZĘBIE:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor Rodzinny: 30 zł


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/