Aktualności

Akademia

SPARING: Miedź II na remis z Lechem

24.03.2018, 15:19

2018_Miedz_2_Legnica_-_Skra_Czestochowa_-_23.jpgMiedź II Legnica korzystając z przerwy w meczach ligowych rozegrała sparing z Lechem II Poznań. Spotkanie rozgrywane w Zielonej Górze zakończyło się remisem 1:1. Trener Radosław Bella był bardzo zadowolony ze swojej drużyny, która zagrała bardzo dobre spotkanie i była bardzo bliska wygranej.

Miedź zremisowała z Lechem 1:1, a gola dla naszego zespołu zdobył Mateusza Zatwarnicki. Mimo remisu legniczanie mogli wygrać to spotkanie. W drugiej części sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Mateusz Tkacz, natomiast kilka chwil później z kilku metrów minimalnie chybił Zatwarnicki.

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz i jestem bardzo zadowolony z mojej drużyny, która pokazała się z bardzo dobrej strony. Jedyną bramkę straciliśmy po naszym indywidualnym błędzie jednego ze środkowych obrońców. Mimo to jestem zadowolony z naszej pracy w całym spotkaniu - mówił po meczu trener Radosław Bella.

Miedź II Legnica – Lech II Poznań 1:1

Bramka dla Miedzi: Zatwarnicki

Miedź II Legnica: Smołuch (46 Szpaderski) – Dyr. Miazga, Pojasek, Zawisza, Zatwarnicki, Chukwudi, Poręba, Konderak, Krauz. Grali także: Piechowiak, Tkacz, Surmaj, Januszek, Chyla


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/