Aktualności

Akademia

Trenerzy bramkarzy Akademii Miedzi na międzynarodowym szkoleniu

06.06.2019, 12:18
Czterej trenerzy bramkarzy Akademii Piłkarskiej Miedź Legnica wzięli udział w międzynarodowym szkoleniu dla trenerów bramkarzy „International Goalkeeper Coaching Workshop Brzeg 2019”. International Goalkeeper Coaching Workshop jest jedną z większych czołowych konferencji na całym świecie.

Trenerzy bramkarzy Akademii Miedzi Mateusz Gwizd, Rafał Fościak, Paweł Mucha i trener bramkarzy pierwszego zespołu Aleksander Ptak przebywali na międzynarodowym szkoleniu dla trenerów bramkarzy „International Goalkeeper Coaching Workshop Brzeg 2019”.

Warto podkreślić, że w szkoleniu wzięło udział 120 trenerów bramkarzy z całej Polski, a także trenerzy z zagranicy. Zajęcia były prowadzone w salach wykładowych, a także na boiskach gdzie trenerzy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych.

Prelegentami konferencji byli trenerzy z różnych klubów: John Achterberg, który zdobył w ostatnią sobotę Puchar Ligi Mistrzów z Liverpoolem, Xavi Ferrando z F.C. Barcelona, Jose Sambade z Fulham, Vaggelis Lappas z Olympiacos F.C., Fernando Ferreira z Benfica Lizbona, Maciej Kowal z Legii Warszawa oraz Jarkko Tuomisto z Independiente Del Valle .

- Były to bardzo ciekawe jak również inspirujące trzy dni, dzięki którym trenerzy pogłębili swoją wiedzę, zdobyli nowe doświadczenia oraz jeszcze większą motywację do pracy - podsumował szklenie Mateusz Gwizd koordynator trenerów bramkarzy w Akademii Miedzi.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/