Aktualności

Biznes

W czwartek śniadanie biznesowe Miedzi. Zarejestruj się już dziś!

16.09.2019, 14:15
Piłkarski sezon w pełni, a więc czas na powrót spotkań Klubu Biznesu Miedzi Legnica i to w nowej, atrakcyjnej formule. Już w najbliższy czwartek, 19 września o godz. 9.00, zapraszamy na śniadanie biznesowe w Hotelu Sękowski. Zarejestruj się już dziś i zwiększ szanse na rozwój swojej firmy!

W nowy biznesowy sezon Miedź wchodzi wraz z Partnerskimi Klubami Biznesu, które zrzeszają ponad dwa tysiące firm. To nowa perspektywa dla przedsiębiorców, przed którymi otwiera się szansa podboju ogólnopolskiego rynku biznesowego.

Dotychczas firmy działające w Klubie Biznesu Miedzi Legnica współpracowały ze sobą głównie na poziomie lokalnym i regionalnym. Współpraca z Partnerskimi Klubami Biznesu pozwoli przedsiębiorcom na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z  podmiotami z całej Polski, działającymi w każdej rynkowej branży.

W czwartek o godz. 9.00 w Hotelu Sękowski odbędzie się spotkanie, podczas którego członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica zapoznają się z pełnią możliwości, które daje współdziałanie w ramach Partnerskich Klubów Biznesu. Klubowicze dowiedzą się jak nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług, a także poznają projekt skutecznego networkingu dla przedsiębiorców. Będzie to również doskonała okazja na zareklamowanie swojej firmy!

Nie czekaj i już dziś zarejestruj się na spotkanie klikając TUTAJ!

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy płacą 55 zł, a w dniu śniadania 100 zł. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/