Aktualności

Akademia

W niedzielę druga edycja Dnia Talentu APML

15.09.2020, 09:00
Akademia Piłkarska Miedzi Legnica po raz drugi zaprasza najmłodszych zawodników do udziału w Dniu Talentu. Pierwsza edycja, która odbyła się pod koniec sierpnia, okazała się dużym sukcesem. Już w najbliższą niedzielę kolejne zmagania.

Dzień Talentu Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica to turniej przeznaczony dla najmłodszych roczników. Udział w zmaganiach mogą wziąć drużyny klubowe i podwórkowe złożone z zawodników urodzonych w latach 2010, 2011, 2012 oraz 2013 i 2014.

Jeszcze do jutra można zgłaszać swój udział. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w Dniu Talentu powinni skontaktować się z Pawłem Krajewskim trenerem Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, maksymalnie do 16 września 2020. Wystarczy napisać maila na adres:   pawel.krajewski@miedzlegnica.eu

Wiadomość zatytułuj „DZIEŃ TALENTU”, a w treści wiadomości wpisz informację:

1 Klub / nazwę zespołu podwórkowego,

2 Imię i nazwisko trenera / opiekuna pełnoletniego w przypadku zespołu podwórkowego,

3  Dane kontaktowe (numer telefonu i adres e-mail),

4  Kategorie wiekową.

Dzień Talentu będzie miał formułę turnieju gier towarzyskich organizowany zgodnie z zasadami Funinio. Przewidujemy gry w systemie 3v3 na cztery bramki. Każdy ze zgłoszonych zespołów może liczyć maksymalnie 6 osób (2 x 3 zawodników). Każdy zawodnik uczestniczący w Dniu Talentu musi posiadać aktualne badania lekarskie, a w przypadku zawodników niezrzeszonych w klubie zgodę rodziców zawierającą informację o braku przeciwwskazań zdrowotnych oraz przejęciu pełnej odpowiedzialności.

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą niedzielę. Początek turnieju o godz. 9:00 na kompleksie boisk Akademii Miedzi przy ul. Świerkowej.

Tak bawiliśmy się w pierwszej edycji (KLIK)


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/