Aktualności

Klub

W poniedziałek Miedź wraca do treningów

08.01.2021, 13:30
W poniedziałek 11 stycznia piłkarze Miedzi rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Nim zielono-niebiesko-czerwoni wyjdą na boisko, przejdą testy na obecność koronawirusa. Przypomnijmy, że legniczanie zimą planują rozegranie sześciu sparingów.

Środa będzie dla piłkarzy Miedzi dniem badań wydolnościowych. Jeszcze w  styczniu zielono-niebiesko-czerwoni rozegrają dwa mecze kontrolne. W związku z wylotem Śląska Wrocław do Turcji, 16 stycznia nasza drużyna najprawdopodobniej spotka się ze Ślęzą Wrocław. Tydzień później zmierzy się z trzecioligowym MKS-em Kluczbork.
 
25 stycznia Miedź wyruszy na pierwsze zimowe zgrupowanie do Szamotuł. W drodze powrotnej podopieczni trenera Jarosława Skrobacza spotkają się 30 stycznia z Górnikiem Polkowice. 5 lutego legniczanie zagrają z Chrobrym Głogów, a trzy dni później udadzą się na obóz do Krakowa. Na jego zakończenia odbędzie się gra kontrolna z drugoligowym KKS-em Kalisz. Tydzień przed startem Fortuna 1 Ligi Miedź czeka sparingowa potyczka z Odrą Opole.
 
Wznowienie rozgrywek zaplanowane jest na weekend 27-28 lutego. Miedź na inaugurację rundy wiosennej zmierzy się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. 
 
PLAN PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:
 
11.01 – badania na koronawirusa i start przygotowań;
13.01 – badania wydolnościowe;
16.01 – sparing ze Ślęzą Wrocław (mecz do potwierdzenia);
23.01 – sparing z MKS Kluczbork;
25-30.01 – zgrupowanie w Szamotułach;
30.01 – sparing z Górnikiem Polkowice;
5.02 – sparing z Chrobrym Głogów;
8-13.02 – zgrupowanie w Krakowie (J&J Sport Center);
13.02 – sparing z KKS Kalisz;
20.02 – sparing z Odrą Opole.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/