Aktualności

Klub

Wypowiedzi trenerów po meczu Miedź - Resovia

11.09.2020, 21:55
Prezentujemy wypowiedzi trenerów Szymona Grabowskiego i Jarosława Skrobacza po meczu Miedzi z Resovią w ramach 3 kolejki Fortuna 1 Ligi.

Szymon Grabowski:

- Na pewno trzeba pogratulować zespołowi i trenerowi Miedzi tego jak się dzisiaj zaprezentowali. Myślę, że w pewnych momentach nie sprostaliśmy zadaniu, jakie sobie wcześniej w szatni zakładaliśmy. Chcieliśmy postawić się rywalowi bardzo mocno, chcieliśmy wykorzystywać sytuacje, które będziemy tworzyć, zdając sobie sprawę z jak mocnym zespołem będziemy się mierzyć, z jak dobrymi zawodnikami. Niestety cały nasz plan wziął w łeb w momencie straty pierwszej bramki, a później w momencie straty drugiej. To były błędy, które nie mogą się zdarzać nie tylko na tym poziomie, ale na poziomie centralnym w ogóle. Mieliśmy bardzo duży problem z wejściem w mecz. Myślę, że niektórzy zawodnicy przestraszyli się rywala i to było widoczne na placu gry. Na drugą połowę chcieliśmy wyjść po to, żeby czerpać jak najwięcej pozytywów z tego spotkania, żeby spróbować podbudować morale na kolejne mecze. Mam nadzieję, że to się udało, bo kilka akcji w naszym wykonaniu mogło się podobać. Niemniej jednak przeciwnik obnażył nasze mankamenty w stu procentach i powiem szczerze, że mamy nad czym pracować.

Jarosław Skrobacz:

- Cieszymy się, bo wysoko wygrany mecz u siebie na pewno buduje. Zmazaliśmy plamę z zeszłego tygodnia, choć cały czas tamto spotkanie siedzi nam w głowach. Nie potrafimy tego przeboleć. Dzisiaj wygrywamy 4:0, a cały czas wracamy do tego nieszczęsnego Bełchatowa. To też świadczy o tym, że bardzo przeżyliśmy ten mecz. Dzisiejsze spotkanie niejako wynagrodziło nam i kibicom tamtą porażkę. Chcielibyśmy tak grać - jak w pierwszej połowie - cały czas. Do tego będziemy dążyć, zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Co do drugiej połowy, możemy mieć do siebie troszkę zastrzeżeń, ale też wiemy, że gdy dokonuje się pięciu zmian i prowadzi się 4:0, to gra  zawsze troszeczkę siądzie i nie inaczej wyglądało to w tym spotkaniu.

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/