Aktualności

Biznes

Za nami kolejne spotkanie Klubu Biznesu

20.02.2019, 14:57
Jak zbudować efektywny zespół pracowników? – na to pytanie bardzo wyczerpujących i kompleksowych odpowiedzi udzielił Kamil Krążek podczas kolejnego spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Uczestnicy otrzymali olbrzymią dawkę wiedzy przydatnej w codziennym funkcjonowaniu ich firm.

Kamil Krążek to Członek Rady Nadzorczej Miedzi, a także Wiceprezes Zarządu Votum SA. O motywacji w biznesie wie praktycznie wszystko, a co równie istotne – potrafi przekazać tę wiedzę innym w bardzo przystępnej i atrakcyjnej formie. Na potwierdzenie jego umiejętności Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi, przypomniał jego spotkanie z piłkarzami naszego klubu w sezonie 2013/2014. Po dziewięciu kolejkach Miedź nie miała na koncie ani jednego zwycięstwa i jechała do Ząbek na meczem z Dolcanem, wiceliderem tabeli pierwszej ligi. Rozmowa Kamila Krążka z zawodnikami przyniosła niesamowity efekt. Miedź wygrała aż 4:1.

Podczas dzisiejszego spotkania w Hotelu Sękowskim wyróżniliśmy firmy, które przystąpiły do Klubu Biznesu Miedzi Legnica oraz te, które przedłużyły z nami współpracę. Chodzi o Polski Komfort, Wicar Taxi oraz Otus. Gościliśmy też firmy, które po raz pierwszy zaprezentowały swoje usługi – Dream Tour, Lider Taxi, Qubus Hotel, Arleg i Vectra.

W środę był też czas na podsumowanie aktywności Klubu Biznesu w minionym miesiącu. Tomasz Brusiło podziękował za zaangażowanie firmom, które uczestniczyły w charytatywnym turnieju dla Przemysława Jaza. Zwrócił również uwagę na spotkania grup zakupowych. Kolejne już w marcu, dotyczyć będzie paliwa. Na spotkaniu przedstawiona została aktualna klasyfikacja drużyn uczestniczących w prywatnej lidze fantasy. Na czele jest Solo Firenze, a po piętach depcze mu Sariv.

Jeszcze w lutym klubowicze będą mogli wziąć udział w turnieju bowlingowym z Andrzejem Dadełło, właścicielem Miedzi. W marcu będziemy też wspólnie kibicować reprezentacji Polski w meczu z Łotwą, a kolejne spotkanie Klubu Biznesu 21 dnia tego miesiąca.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA KLUBU BIZNESU>>>


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/