Aktualności

Biznes

Za nami kolejne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica

21.03.2019, 14:20
Marcowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica upłynęło przede wszystkim pod znakiem szkolenia Grzegorza Celebana „Budowanie skutecznej ścieżki sprzedażowej produktu na wybranych przykładach”.

Grzegorz Celeban, Dyrektor Regionalny w Votum SA, opowiadał, jakimi narzędziami należy się posługiwać, by sprzedaż produktów czy usług była owocna. Dzielił się zdobytą wiedzą i własnymi doświadczeniami. W przeszłości wdrożył bowiem projekt, który wygenerował 250 milionów przyszłego przychodu dla Votum SA. Swoje wystąpienie spuentował: „Gdy idziesz na szczyt, przez większość czasu jest pod górkę. Ale widok ze szczytu jest tego wart!”.

Tymczasem Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi Legnica, podsumował miniony miesiąc działalności Klubu Biznesu. Jednocześnie przedstawił korzyści, jakie mogą czerpać firmy, gdy zostaną sponsorem meczu. Przypomnijmy, że na niedawnym spotkaniu z Lechem Poznań tytuł ten posiadała firma Buwar.

Przed klubowiczami wystąpił również Przemysław Corso, opowiadając o swojej determinacji w dążeniu do celu, jakim było pisanie, wydawanie i sprzedawanie książek.

Na spotkaniu mogliśmy zapoznać się z przedstawicielami firm, które jeszcze nie są w Klubie Biznesu, ale być może wkrótce do nas dołączą. Byli to m.in. reprezentanci Domino’s Pizza, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników spotkania w Hotelu Sękowskim.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica 25 kwietnia.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA KLUBU BIZNESU <<


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/