Aktualności

Klub

Zapraszamy na prezentację Miedzi przed startem Nice 1 Ligi!

21.07.2017, 10:03

Prezentacja-2016-1_1.JPGW czwartek 27 lipca w godz. 19.00-21.00 zapraszamy wszystkich kibiców na trybunę A w pełni zadaszonego legnickiego stadionu na prezentację Miedzi Legnica przed nowym sezonem Nice 1 Ligi! Poznaj zawodników i trenerów, zbierz autografy, zobacz nowe stroje meczowe i wygraj nagrody w naszych konkursach!

Przedsezonowa prezentacja Miedzi to doskonała okazja, by poznać nowych zawodników Miedzi, których będziemy wspierać i oklaskiwać w nadchodzącym sezonie Nice 1 Ligi. Zespół do Częstochowy na pierwszy mecz ligowy wyjedzie w piątek 28 lipca, a więc w… 46 urodziny klubu. Dzień wcześniej zapraszamy wszystkich na oficjalną prezentację drużyny! Poznaj nowych zawodników i trenerów, zbierz autografy i zdjęcia, a przede wszystkim pokaż jak wspierasz drużynę przed pierwszym meczem ligowym! Dla wszystkich obecnych klub przygotował specjalne plakaty drużynowe Miedzi do zbierania autografów. Zaprezentujemy też nowe stroje meczowe Miedzi, które będzie można kupić na terenie stadionu w promocyjnych cenach. Nową koszulkę Miedzi z autografami drużyny, a także karnety na nowy sezon, będzie można wygrać w naszych konkursach!

Zapraszamy na stadion w czwartek 27 lipca od godz. 19.00! Dla kibiców udostępnimy miejsca na trybunie A. Wstęp bezpłatny!

prezentacja-ML.jpg


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/