Aktualności

Biznes

Zarejestruj się na kolejne śniadanie Klubu Biznesu Miedzi!

10.10.2019, 08:00
Po niezwykle udanej inauguracji nowego sezonu Klubu Biznesu Miedzi Legnica czas na kolejne spotkanie. W czwartek 17 października o godz. 9.00 w Hotelu Sękowski czeka nas następna okazja do poszerzenia kontaktów biznesowych. Zarejestruj się już dziś i zwiększ szanse na rozwój swojej firmy!

Do niedawna firmy działające w Klubie Biznesu Miedzi Legnica współpracowały ze sobą głównie na poziomie lokalnym i regionalnym. Współpraca z Partnerskimi Klubami Biznesu, zrzeszającymi ponad dwa tysiące firm z całego kraju, otworzyła przed przedsiębiorcami całkiem nowe perspektywy na ogólnopolskim rynku biznesowym.

W czwartek 17 października o godz. 9.00 w Hotelu Sękowski odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica zobaczą skuteczny sposób pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Będzie to również doskonała okazja na zareklamowanie swojej firmy!

Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona. Dlatego, aby zwiększyć swoje biznesowe szanse nie czekaj i już dziś zarejestruj się na spotkanie klikając TUTAJ!

Przypominamy, że aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy 16 października płacą 60 zł netto, a w dniu śniadania 100 zł. Zapraszamy!

 

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/