Ciężkie pierwsze połowy trampkarzy i młodzików

25.05.2015, 14:44

2014_mlodzicy_akademia_-_20.jpgPo bardzo trudnych pierwszych połowach w drugich 45. minutach swoją wyższość nad rywalami udowadniały zespoły Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica rywalizujące w Dolnośląskich Ligach trampkarzy i młodzików.

Trzeci mecz z rzędu jako pierwsi bramkę stracili podopieczni Arkadiusza Adacha. Nasi trampkarze pokazali jednak charakter i jeszcze przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie. Po przerwie ich rywal Lechia Dzierżoniów nie miał już żadnych szans a nasi piłkarze ostatecznie zwyciężyli 5:1.

Wyrównany bój pomiędzy drużynami Miedzi II Legnica a BKS Bolesławiec, również trwał tylko 45 minut. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 2:2. Po przerwie trampkarze prowadzeni przez trenera Serkiesa odpalili wyższy bieg i strzelili rywalowi dwa gole nie tracąc już żadnego i dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Remisem zakończyła się również pierwsza połowa meczu młodzików. Po pierwszych 45 minutach podopieczni Wojciecha Górskiego remisowali 1:1. Podobnie jak ich starsi koledzy w drugiej połowie udowodnili jednak swoją wyższość nad Lechią Dzierżoniówi i ostatecznie wygrali 2:1.