CLJ: Miedź kończy jesień zwycięstwem

03.12.2016, 13:20

2016_CLJ_MIedz_-_Gryf_Slupsk_-_32.jpgJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zakończyli rundę jesienną Centralnej Ligi Juniorów. Miedź w ostatnim tegorocznym spotkaniu o punkty pokonała na własnym boisku Gryf Słupsk 2:1.

Pierwsza połowa sobotniego meczu zakończyła się remisem 1:1. Jako pierwsi gola zdobyli legniczanie. W 31 minucie Mirosław Kaźmierczak pokonał bramkarza przyjezdnych i zrobiło się 1:0. Trzy  minuty później po zagraniu ręką w polu karnym jednego z zawodników Miedzi, Gryf wyrównał na 1:1 wykorzystując podyktowany rzut karny.

Po przerwie każda z drużyn chciała przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść. Udało się to naszym piłkarzom. W 67 minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Oskar Małecki i uderzeniem głową dał Miedzi prowadzenie, którego legniczanie nie oddali już do końca meczu.

Miedź Legnica – Gryf Słupsk 2:1 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 31 Kaźmierczak, 67 Małecki

Miedź Legnica: Piotrowski – Czach, Małecki, Bartłomiejczak, Prioetti (46 Stasiak), Stachowski (66 Kisiel), Kubań, Kaźmierczak, Matwiejko, Graczyk (46 Giełda), Poręba (46 Cieśla).

Po przerwie każda z drużyn chciała przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść. Udało się to naszym piłkarzom. W 67 minucie gry po dośrodkowaniu w pole karne, najwyżej wyskoczył Oskar Małecki i uderzeniem głową dał Miedzi prowadzenie, którego legniczanie nie oddali już do końca meczu.