CLJ: Wysoka porażka juniorów Miedzi

10.11.2016, 13:35

2016_CLJ_-_Lech_Pozna_-_2.JPGJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica nie zaliczą meczu z Bałtykiem w Koszalinie do najlepszych. Legniczanie w ramach rozgrywek CLJ ulegli Bałtykowi 1:4. Tym samym zespół trenera Marka Śledzia zmniejszył swoje szanse na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli ligowej.

Zespól gospodarzy zdecydowanie lepiej rozpoczął czwartkowy pojedynek. Już w 9 minucie koszalinianie prowadzili 1:0 po trafieniu Mateusza Skonieczki. Co ciekawe ten zawodnik zdobył wszystkie bramki dla Bałtyku w tym spotkaniu. Kolejne trafienie tego zawodnika miło miejsce w 14 minucie. Po 28 minutach meczu było już 3:0. Miedź jeszcze przed przerwą zdobyła bramkę z rzutu karnego. Jedenastkę pewnie wykorzystał Kacper Skotarczak. Jak się ostatecznie okazało była to jedyna bramka podopiecznych trenera Marka Śledzia w tym spotkaniu. Bałtyk w drugiej połowie ponownie po golu Skonieczki podwyższył na 4:1 i tym samym pozbawił legniczan szans na dobry wynik.

Bałtyk Koszalin – Miedź Legnica 4:1 (3:1)

Bramki: 9, 14, 28, 52 Skonieczka45 Skotarczak (k)

Miedź Legnica: Rebkowiec – Pojasek, Czach, Małecki, Stasiak, Kisiel, Sobkowiak, Kubań, Matwiejko, Graczyk, Cieśla.