Czeski sprawdzian młodzików

20.08.2015, 14:10

2015_orlik_2004_druzynowe_wiosna.jpgMłodzicy B prowadzeni przez trenera Cezarego Michalskiego rozegrali bardzo ciekawy sparing. W czeskim Nowym Mescie legniczanie zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z FK Jabloniec. Zwycięsko z tej potyczki wyszła drużyna Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, która wygrała 10:6.

Spotkanie rozegrane zostało na bardzo dobrze przygotowanych obiektach treningowych FK Jabloniec. Trenerzy umówili się na rozegranie trzech tercji po 30 minut. Spotkanie było bardzo widowiskowe. W każdej z tercji padały co najmniej cztery gole. Najwięcej bo aż osiem bramek padło w ostatniej z nich. Każdy z zespołów w tej części gry pokonywał bramkarza rywala po 4 razy. O zwycięstwie zdecydowała druga tercja w której legniczanie zaprezentowali się rewelacyjnie i wygrali ją 4:0. Wysoka skuteczność zespołu Cezarego Michalskiego może napawać optymizmem przed zbliżającym się startem rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Młodzików.

FK Jablonec – Miedź Legnica 6:10 (2:2, 4:0, 4:4)

Bramki: Kwolek 3, Ziemba 3, Baszczyj 2, Zieliński, Paszulewicz.

Miedź Legnica: Braszko, Baszczyj, Korczyński, Kwolek, Karolczak, Ziemba, Zieliński, Paszulewicz, Hambicki, Zwoliński.