DLM i DLT: Trampkarze walczą o pierwsze miejsce

01.06.2015, 12:50

2015_trampkarze_miedz_-_zaglebie_-_48.jpgCiągle w walce o pierwsze miejsce w ligowej tabeli walczą trampkarze z grupy B. Wysokie zwycięstwo zanotowali trampkarze A. Ważny remis w derbowym pojedynku wywalczyli młodzicy.

Przegląd boisk Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy zaczynamy od meczu trampkarzy A. Podopieczni Arkadiusz Adacha rozgromili na własnym terenie wrocławską Ślęzę. Mecz był rozstrzygnięty już po 45. minutach, kiedy to młodzi zawodnicy Akademii Miedzi prowadzili już 4:0. W drugiej połowie padło kolejne sześć bramek i spotkanie zakończyło się okrągłym wynikiem 10:0.

W bardzo dobrej formie pozostają trampkarze B. Podopieczni Chrystiana Serkiesa ciągle walczą o pierwsze miejsce w swojej grupie. W meczu z MKP Wołów zrobili duży krok w tym kierunku. Nasza drużyna zaliczyła pewną wygraną 3:1. Dwie bramki zdobył Bezkorowajny a jedno trafienie zaliczył Woźniak.

Bardzo dobry mecz zagrali również młodzicy. Prowadzona przez trenera Wojciecha Górskiego drużyna przeciwko Chrobremu zaprezentowała waleczny futbol oraz pokazała charakter. Legniczanie do przerwy przegrywali 1:2 jednak nie odpuścili i w drugiej połowie doprowadzili do remisu. Dobre zawody rozegrał Korneliusz Styczeń autor dwóch bramek dla Miedzi.

Dolnośląska Liga Trampkarzy:

Miedź Legnica - Ślęza Wrocław 10:0 (4:0).

Bramki: A. Klisowski 3, K. Synowiec 2, A. Mazur 2, D. Berliński, F. Czach, H. Winnik.

Miedź Legnica 2000: K. Szawaryn (D. Sasiela 50'), H. Winnik (M. Ułasewicz 50'), D. Berliński (K. Perełka 50'), F. Czach, M. Marciniszyn (M. Bijak 50'), D. Stanuszek, A.Szpak (A. Mazur 50'), K. Synowiec, K. Gagat (J. Madziała 50'), A. Klisowski (K.Podgórski 50'), G. Piotrowski.

Miedź II Legnica – MKP Wołów 3:1 (1:0)

Bramki: Bezkorowajny 2, Woźniak.

Miedź Legnica 2001: Dul, Pulikowski, Strzelecki, Rycombel, Taracinski, Skobelski, Woźniak, Laskowski, Rokosz, Bezkorowajny, Dyjankiewicz oraz Prus Szymon, Prus Jakub, Cerolewicz, Trzeciak, Maczuba, Szwedzik.