Dziś lepszy okazał się zespół Baryczy

20.01.2024, 19:13
W Strzegomiu drugi zespół Miedzi Legnica rozegrał mecz kontrolny z Baryczą Sułów. Niestety podopieczni Łukasza Bulińskiego ulegli Baryczy 1:2.

W pierwszym meczu kontrolnym 2024 roku Miedź II Legnica mierzyła się z Baryczą Sułów. Od pierwszej minuty to gospodarze prowadzili grę i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Miedzianka jednak nie złożyła broni i w 54 minucie za sprawą Piotra Stępnia zdoyła gola kontaktowego. Po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego z 22 metra piłka odbiła się od jednego z przeciwników i wpadła do siatki. Niestety do końca spotkania biało-pomarańcowy kontrolowali przebieg meczu przez co wynik nie uległzmianie.

Za nami pierwszy mecz kontrolny w którym mieliśmy możliwość wystawić dwie jedenastki, gdzie wszyscy zawodnicy zagrali w jednakowym wymiarze czasu. Co jest zgodne z naszymi planami odnoszącymi się do momentu sezonu w którym jesteśmy. Pomimo negatywnego rezultatu końcowego uważam, że wiele momentów w naszej grze napawa optymizmem - mówi trener Łukasz Buliński.

Miedź II Legnica - Barycz Sułów 1:2 (0:2)

Bramki: Matusik (22'), Smektała (41') - Stępień (54')

Miedź II: 1. Vitalii Diachenko, 2. Błażej Żarkowski, 3. Marcin Orzechowski, 4. Zaw. Testowany, 5. Zaw. Testowany, 6. Adam Czornij, 7. Mateusz Ciapa, 8. Oliwier Szymoniak, 9. Olaf Kania, 10. Szymon Skrzypczak, 77. Marcin Garuch

Zagrali również: 12. Wiktor Lipiec, 13. Jakub Poliński, 14. Jakub Kaczemba, 15. Kamil Muller, 16. Andrzej Bolesta, 17. Marcin Manikowski, 18. Karol Maszało, 19. Oleksii Sivtsev, 20. Piotr Stępień, 21. Kuba Szabłowski, 22. Hubert Jurasik