III liga: Bez punktów we Wrocławiu

03.09.2016, 19:00

2016_Miedz_-_Chojniczanka_Chojnice_2-0_-_37.JPGMiedź II Legnica wróciła z Wrocławia bez punktów. Legniczanie przegrali w ligowym spotkaniu ze Śląskiem II Wrocław 0:2. Warto wspomnieć, że w barwach Śląska zadebiutował w tym meczu były bramkarz Miedzi – Dominik Budzyński.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Wrocławianie po wyprowadzeniu szybkiej akcji z 30 minuty objęli prowadzenie. Wynik nie zmienił się już do końca pierwszej odsłony. W drugiej połowie Miedź podkręciła tempo. Legniczanie mieli kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, ale piłka jak zaczarowana za każdym razem mijała bramkę Budzyńskiego. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak też było w tym meczu. W 76 minucie kolejny raz wrocławianie szybko wyszli z kontra i zdobyli drugiego gola. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Co ważne, Mateusz Cieślik musiał wcześniej opuścić plac gry z powodu urazu barku.

Śląsk II Wrocław – Miedź II Legnica 2:0 (1:0)

Miedź II Legnica: Piotrowski – Wójcik, Miazga (80 Skotarczak), Woźniczka, Graczyk (46 Żyliński), Poręba (46 Dyrda), Krawczun, Zieliński L, Zieliński K, Gardzielewicz (46 Chodyga), Cieślik.