III liga: Budowlani ponownie pokonani

26.03.2016, 17:04

2015_Miedz_2_-_Budowlani_Lubsko__-_58.jpgMiedź II Legnica pokonała na wyjeździe Budowlanych Lubsko i w Wielą Sobotę może cieszyć się z dopisania kolejnego kompletu punktów. Legniczanie uplasowali się w czołówce III ligi.

W składzie Miedzi II znalazł się Adrian Cierpka, który w 30 minucie gry otworzył wynik meczu. Trzy minuty później Przemysław Wichłacz podwyższył na 2:0 i wydawać się mogło, że kolejne gole dla Miedzi są tylko kwestią czasu. W drugiej odsłonie Budowlani zdobyli gola kontaktowego, ale niezbyt długo cieszyli się z tej bramki, ponieważ trzy minuty później Adam Wasilewski podwyższył na 3:1 i ustalił wynik meczu.

Budowlani Lubsko – Miedź II Legnica 1:3 (0:2)

Bramki dla Miedzi: 30 Cierpka, 33 Wichłacz, 73 Wasilewski.

Miedź II Legnica: Małecki – Ciunowicz, Woźniczka, Wichłacz, Wójcik (73 Walaszek), Zatwarnicki, Chodyga, Cierpka, Kuśnierz (57 Cieślik), Zieliński, Wasilewski (90 Światły.)