III liga: Miedź II bez punktów

08.11.2015, 15:17

2015_Miedz_2_-_Lechia_Dzierzoniow_-_26.jpgPodopieczni trenera Piotra Jacka podejmowali na własnym boisku Lechię Dzierżoniów. Goście będący ostatnio w dobrej dyspozycji wykorzystali trzy błędy legniczan i wygrali w Legnicy 3:0. Miedź II mimo wielu okazji nie miała na tyle szczęścia aby zdobyć choćby honorowego gola.

Miedź w pierwszej połowie często gościła pod bramką Lechii. Mimo to, legniczanie nie byli w stanie pokonać bramkarza gości. Ich uderzenia były albo niecelne albo zbyt słabe aby wpaść do siatki gości. Po przerwie Miedź próbowała zmienić ten fakt. Bardzo blisko w 63 minucie był Tomasz Wojciechowski, który trafił w poprzeczkę. Trzy minuty później za sprawą Pawła Ochoty Lechia wyszła na prowadzenie. Goście zdobyli kolejne bramki w 78 i 80 minucie gry, kiedy wykorzystali błędy w ustawieniu obrony legniczan. Honorowe trafienie mógł w doliczonym czasie uzyskać Bartłomiej Kuśnierz, ale jego uderzenie głową trafiło prosto w rękawice bramkarza Lechii.

Miedź II Legnica – Lechia Dzierżoniów 0:3 (0:0)

Bramki: 66 Ochota, 78 Śmiałowski, 80 Niedojad.

Miedź II: Budzyński – Brożyna (62 Wojciechowski), Krawczun, Woźniczka, Wójcik, Wichłacz (82 Kusnierz), Cieślik (59 Kuźma), Lenkiewicz, Zatwarnicki, Światły (78 Murawski), Zieliński.