III liga: Miedź II nie zwalnia tempa

22.05.2016, 14:01

2015_Miedz_2_legnica_-_Karkonosze_Jelenia_Gora_-_40.jpgPodopieczni trenera Piotra Jacka w kolejnej kolejce III ligi mierzyli się na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra. Legniczanie wywalczyli kolejny komplet punktów wygrywając pewnie 4:0.

Strzelanie rozpoczął w 17 minucie niezawodny Kamil Zieliński, który wykorzystał dobre podanie od Wichłacza. W 40 minucie było już 2:0. Tym razem Adam Wasilewski wykorzystał podanie Chrzanowskiego i trafił do siatki. Trzecia bramka padła po przerwie. W 56 minucie meczu Jakub Chrzanowski podwyższył na 3:0, a kolejną asystę w tym meczu zaliczył Wichłacz. Wynik w 65 minucie spotkania ustalił Tomasz Wojciechowski.

Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica 0:4 (0:2)

Bramki: 17 Zieliński, 40 Wasilewski, 56 Chrzanowski, 65 Wojciechowski.

Miedź II Legnica: Mucha – Ciunowicz, Wichłacz, Woźniczka, Wójcik, Zatwarnicki (75 Walaszek), Dyrda (68 Światły), Zieliński, Cieślik (46 Wojciechowski), Chrzanowski (65 Kuśnierz), Wasilewski.