III LIGA: Miedź II remisuje w Gorzowie z Wartą

25.03.2022, 20:36
Miedź II Legnica zdobyła punkt w meczu z Wartą Gorzów. Legniczanie stracili pełną pulę w doliczonym czasie gry, kiedy to Warta doprowadziła do wyrównania po rzucie karnym.

Pierwszy gola padł w 13 minucie gry, a do własnej siatki trafił przez przypadek Michał Pojasek. To zresztą niejedyne spektakularne wydarzenie związane z obrońcą Miedzi II w tym meczu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po wznowieniu Mateusz Kaczmarek wyrównał stan meczu w 59 minucie. Na 2:1 podwyższył Korneliusz Karolczak, który pokonał bramkarza gospodarzy w 76 minucie gry. Warta bardzo szybko miała okazję na zdobycie wyrównania, ale rzut karny podyktowany przeciwko Miedzi bardzo dobrze obronił Alan Madaliński. Niestety co się odwlecze to…, no właśnie. W doliczonym czasie gry Frankline zagrał piłkę ręką w polu karnym, a z 11 metrów wyrównał Krauz. W tej sytuacji Michał Pojasek za dyskusję obejrzał czerwoną kartkę i opuścił plac gry.

Wata Gorzów – Miedź II Legnica 2:2 (1:0)

Bramki: 13 Pojasek (samobójcza), 93 Krauz – 59 Kaczmarek, 76 Karolczak.

Miedź II Legnica: Madaliński - Letkiewicz, Bartczak, Pojasek, Wysiński, Żarkowski (80 Klimkiewicz), Karolczak (80 Frankline), Stróżyński (46 Rajnisz), Kaczmarek, Mamis, Emmanuel (46 Chmielewski).