III LIGA: Miedź II zrewanżowała się Carinie

09.04.2022, 20:36
Miedź II zrewanżowała się za jesienną porażkę w Legnicy i pokonała w Gubinie miejscową Carinę 2:1. Legniczanie po słabszym początku meczu z upływem minut zdobywali przewagę, którą udokumentowali zdobywając dwa gole.

Pierwsze 15 minut meczu to przewaga gospodarzy. Miedź II straciła bramkę po kontrze prawą stroną i  dośrodkowaniu w pole karne. Z upływem czasu legniczanie zdobywali przewagę. Bramkę wyrównującą Miedź zdobyła po dośrodkowaniu Tomasza Mamisa z rzutu rożnego, które wykorzystał Wyśiński.

Na druga polowe wyszliśmy z nastawieniem zdobycia bramki, przeciwnik opadał z sił, tworzyły się przestrzenie do ataku. Drugi gol dla legniczan padł w drugiej części meczu. Emmanuel znakomicie obrócił się z obrońcą na plecach i oddał celny strzał.

Carina Gubin - Miedź II Legnica 1:2 (1:1)

Bramki: 28 Wysińsi, 55 Emmanuel.

Miedź II: Madaliński - Hoogenhout, Bartczak, Letkiewicz, Karolczak, Wysiński (80 Żarkowski), Garuch, Pojasek, Kaczmarek (65 Chmielewski), Mamis, Emmanuel (75 Siedlecki).