III liga: Miedź pewnie pokonała Piasta

26.05.2016, 19:31

2016_Miedz_2_legnica_-_piast_karnin__-_24.JPGTrzecioligowa Miedź II Legnica pokonała przed własną publicznością Piast Karnin 7:1. Legniczanie dominowali przez całe spotkanie i zasłużenie zdobyli komplet punktów.

Już w 8 minucie było groźnie pod bramką gości. Kamil Zieliński po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył piłkę głową, a ta trafiła w poprzeczkę. Minute później w bliźniaczej sytuacji Zieliński otworzył wynik spotkania. Ten sam zawodnik w 15 min. podwyższył na 2:0. Jeszcze przed przerwą Miedź zdołał zdobyć trzeciego gola, którego autorem był Mateusz Zatwarnicki. Popularny „Zatwar” zdobył także czwarta bramkę meczu, a miało to miejsce w 47 min.  Goście po utracie czwartego gola postanowili zaryzykować i udało im się po składnej akcji zdobyć honorowego gola. Następne trafienia należały już do legniczan. W 69 minucie meczu Jakub Chrzanowski uderzył atomowo w okno bramki Piasta i podwyższył rezultat. Na 6:1 trafił Adrian Wójcik, a kilka sekund później Adam Wasilewski ustalił wynik meczu.

Miedź II Legnica – Piast Karnin 7:1 (3:0)

Bramki: 9, 15 Zieliński, 43, 47 Zatwarnicki, 69 Chrzanowski, 90 Wójcik, 90 Wasilewski.

Miedź  II Legnica: Ptak – Chodyga, Wichłacz, Woźniczka, Wójcik, Dyrda (65 Stachowski), Cierpka (56 Wasilewski), Zieliński, Wojciechowski (66 Kuśnierz), Zatwarnicki (71 Cieslik), Chrzanowski.