III liga: Miedź twardsza od Stali

06.11.2016, 12:39

2016_Miedz_2_Legnica_-_Gornik_2_Zabrze_-63.JPGPodopieczni trenera Piotra Jacka zdobyli komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu w Brzegu. Legniczanie mierzyli swoje siły ze Stalą i po golach Patryka Poręby i Lucjana Zielińskiego wygrali pewnie 2:0 . W zespole Miedzi  II wystąpił Błażej Telichowski, który wraca do gry po długiej kontuzji.

Miedź objęła prowadzenie w 36 minucie. Kamil Zieliński został faulowany w polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił Patryk Poręba. Drugi gola padł dopiero w 84 minucie. Lucjan Zieliński wykorzystał podanie od Mirosława Kaźmierczaka i podwyższył na 2:0. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło, choć oba zespoły miały swoje okazje.

Stal Brzeg – Miedź II Legnica 0:2 (0:1)

Bramki: 36 Poręba (k), 84 L. Zieliński

Miedź II Legnica: Piotrowski – Cierpka, Wójcik (80 Wójcik), Woźniczka, Karbowy (62 L. Zieliński), Krawczun, Miazga, Telichowski, Stachowski, Zieliński K, Poręba (73 Matwiejko).