III liga: O zwycięstwo na koniec rundy

27.11.2015, 11:33

2015_Miedz_2_-_Budowlani_Lubsko__-_70.jpgMiedź II Legnica ma za sobą cięższy okres. Podopieczni trenera Piotra Jacka po znakomitej rundzie jesiennej, w której bardzo długo utrzymywali się na pozycji lidera, złapali lekka zadyszkę. Szansą na przełamanie się będzie na pewno sobotni mecz z KS Bystrzycą Kąty Wrocławskie.

Miedź II ma za sobą cięższy okres trzech spotkań bez wygranej. Legniczanie maja przed sobą ostatnia szansę w tym roku aby się przełamać. Okazja jest znakomita, ponieważ Miedź II podejmie na własnym boisku Bystrzyce Kąty Wrocławskie, która w tym sezonie wygrała tylko raz. Przeciwnicy Miedzi uczynili to dopiero w 14 kolejce spotkań, pokonując w Brzegu Dolnym tamtejszy KP 1:0. Poza tą wygraną zespół z Kątów Wrocławskich zaliczył jeszcze 5 remisów. Dzięki temu ma na swoim koncie 8 punktów. Dorobek nie jest oszałamiający porównując go choćby z dokonaniami Miedzi II, która na razie ma na swoim koncie 34 oczka.

Warto wspomnieć, że w pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami Miedź II pewnie wygrała 5:0 po dwóch trafieniach Kamila Zielińskiego oraz pojedynczych golach Patryka Oleksy, Huberta Krawczuna i Szymona Kuźmy. Co ważne, wynik został ustalony jeszcze przed przerwą a dokładnie w 31 minucie gry.

Mecz Miedź II Legnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie już w najbliższa sobotę 28 listopada o godz. 11:00 na stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Zapraszamy!!!