III liga: Podział punktów w Wałbrzychu

04.10.2015, 17:59

2015_Miedz_2_-_ilanka_rzepin_1-4_-_23.jpgMiedź II Legnica w hicie kolejki III ligi podzieliła się punktami z Górnikiem Wałbrzych. Najlepszą sytuacje do zdobycia bramki dla naszego zespołu miał w pierwszej połowie Tomasz Wojciechowski, jednak piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania była jednostronna. Miedź szybko przejęła inicjatywę i nie oddała jej do gwizdka kończącego pierwszą część. Najlepszą sytuację do zdobycia gola miał w 32 minucie Tomasz Wojciechowski. Pomocnik Miedzi przeszedł kilku zawodników Górnika i uderzył na bramkę. Piłka niestety zamiast wpaść do siatki… odbiła się od słupka. W drugiej odsłonie gospodarze oddali kilka strzałów z dystansu a mecz znacznie się wyrównał. Ostatecznie żadnej z ekip nie udało się zaskoczyć bramkarza i zgodnie obie drużyny podzieliły się punktami.

Górnik Wałbrzych – Miedź II Legnica 0:0

Miedź II Legnica: Budzyński – Krawczun, Woźniczka, Wójcik, Wichłacz (64 Bogusz), Chodyga, Wojciechowski (74 Kuśnierz), Zieliński, Lenkiewicz, Garuch, Kuźma (83 Światły).