III liga: Przegrana w osiem minut

14.11.2015, 18:41

2015_Miedz_2_-_Lechia_Dzierzoniow_-_43.JPGMiedź II Legnica wróciła z Gaci z zerowym dorobkiem punktowym. Legniczanie przegrali z miejscową Foto-Higieną 1:4. Po pierwszej bezbramkowej połowie, nastąpiło osiem minut podczas których nasi zawodnicy stracili trzy gole.

Po porażce z Lechią Dzierżoniów, Miedź II Legnica wybierała się na ciężki teren do Gaci. Miejscowa Foto-Higiena to zespół nieobliczalny i zawsze niebezpieczny na swoim terenie. Po pierwszej bezbramkowej połowie, w której legniczanie osiągnęli przewagę na boisku, nikt nie spodziewał się tak wysokiego wyniku, jakim zakończyło się to spotkanie.

W 47 minucie wprowadzony na boisko po przerwie Polanowski dał gospodarzom prowadzenie. Na 2:0 podwyższył pięć minut później Orzechowski. W 55 minucie było już 3:0 za sprawą Synowca. Wszystkie akcje po których gospodarze zdobywali gole były podobne i przeprowadzane skrzydłem. W końcowych minutach gry honorowego gola dla Miedzi zdobył Bartłomiej Kuśnierz. Mimo to, gospodarze zdołali jeszcze odpowiedzieć w doliczonym czasie gry za sprawą trafienia Kaczmarka.

Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica 4:1 (0:0)

Bramka dla Miedzi: 88 Kuśnierz

Miedź II Legnica: Piotrowski – Lenkiewicz, Woźniczka, Krawczun, Wójcik, Wichłacz (68 Kuśnierz), Światły, Zatwarnicki, Murawski (46 Wasilewski), Kuźma, Cieślik (71 Wojciechowski).