III liga: Punkt zdobyty na ciężkim terenie

12.03.2016, 19:28

2016_sparing_Miedz_2_-_Sokol_Wielka_Lipa_2-0_-_52.JPGMiedź II Legnica podzieliła się punktami ze Stilonem Gorzów w meczu inaugurującym rundę wiosenną w III lidze. Legniczanie mogli ten mecz wygrać, ale zabrakło im koncentracji do ostatniego gwizdka.

Mecz nie rozpoczął się dla Miedzi najlepiej, bo już w 4 minucie legniczanie przegrywali 0:1. W 16 minucie najbardziej doświadczony w drużynie Miedzi Adrian Woźniczka zdobył gola wyrównującego po dograniu Wichłacza. W 27 minucie gry Adam Wasilewski po ładnym dograniu od Zatwarnickiego zdobył gola na 2:1. Gospodarze wyrównali w końcówce meczu.

Stilon Gorzów – Miedź II Legnica 2:2 (1:2)

Bramki dla Miedzi: 16 Woźniczka, 27 Wasilewski

Miedź II Legnica: Małecki - Wójcik, Walaszek, Woźniczka, Ciunowicz, Zatwarnicki(90 Kuśnierz), Wichłacz, Chodyga, Cieślik(60 Wojciechowski), Wasilewski(70 Murawski), Zieliński.