III LIGA: Remis na zakończenie jesieni

28.11.2020, 15:02
Miedź II Legnica zremisowała na wyjedzie z Piastem Żmigród 1:1. Legniczanie uratowali punkt już w doliczonym czasie gry.

Miedź szybko straciła bramkę w Żmigrodzie. Już w 6 minucie po nieudanym wyprowadzeniu ataku, gospodarze skonstruowali szybką kontrę, którą po minięciu dwóch obrońców wykończył Grzegorz Mazurek. Miedź jeszcze przed przerwą miała okazje na wyrównanie, jednak znakomitych sytuacji nie zakończyli trafieniem Koziara, Niewiadomski i Pojasek, który trafił w słupek.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się znacznie. Piast wyprowadził kilka kontr, ale bez powodzenia, a Miedź dalej walczyła o wyrównanie. Dobre sytuacje mieli zarówno Bruno jak i Niewiadomski. Do remisu udało się doprowadzić w pierwszej minucie doliczonego czasu. Po wrzuceniu piłki w pole karne z rzutu wolnego, najprzytomniej zachował się Carastoian, który minął dwóch obrońców i umieścił futbolówkę w siatce.

Piast Żmigród - Miedź II Legnica 1:1(1:0)

Bramki: 6 Mazurek - 90 Carastoian

Miedź II Legnica: Szpaderski - Świątko, Bahaid, Marcate, Lewandowski(63 Bartczak), Koziara, Maciejewski, Hoogenhout, Fernandez(70 Carastoian), Niewiadomski, Pojasek.