III liga: Remis w derbach rezerw

26.09.2015, 17:27

2015_Slask_II_Wroclaw_-_Miedz_II_Legnica_2-2_-_37.jpgMiedź II Legnica zremisowała we Wrocławiu z drugim zespołem Śląska Wrocław 2:2.Obydwie bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Jacka zdobył Yannick Kakoko.

Tylko pierwsza połowa przyniosła ze sobą bramki. Najpierw w 17 minucie gry Yannick Kakoko znakomicie zwiódł obrońców serią zwodów i oddał mierzony strzał w kierunku bramki strzeżonej przez Wrąbla. Młody bramkarz Śląska nie był w stanie nic zrobić i  skapitulował po raz pierwszy. Piec minut później Śląsk zdołał wyrównać i ponownie mecz rozpoczął się od nowa. Taki stan rzeczy nie trwał długo. W 29 minucie ponownie Kakoko pokonał bramkarza uderzeniem zza pola karnego i Miedź znów… wyszła na prowadzenie. Ponownie sytuacja zmieniła się bardzo szybko. Tym razem już po minucie na tablicy wyników widniał rezultat 2:2. Mimo wielu okazji i dogodnych sytuacji żadna z drużyn nie zdołała już zdobyć więcej bramek. Warto podkreślić, że Miedź w drugiej części wielokrotnie zagrażała bramce gospodarzy, jednak golkiper z Wrocławia tego dnia wyczyniał cuda w bramce.

Śląsk II Wrocław – Miedź II Legnica 2:2 (2:2)

Bramki dla Miedzi: 17, 29 Kakoko

Miedź II: Mucha – Krawczun, Woźniczka, Ciunowicz, Wójcik, Chodyga, Kakoko (89 Światly), Zatwarnicki (46 Wojciechowski), Zieliński (80 Wasilewski), Kuźma (73 Kuśnierz), Garuch.