III liga: Remis w meczu ligowych sąsiadów

30.05.2016, 13:20

2015_Miedz_2_-_Lechia_Dzierzoniow_-_43.JPGMiedź II Legnica w przedostatniej kolejce III ligi zremisowała 2:2 w wyjazdowym meczu z Lechią Dzierżoniów. Bramki dla legnickiego zespołu zdobyli Mateusz Cieślik i Paweł Krauz.

Miedź objęła prowadzenie w 12 minucie po dograniu Chrzanowskiego do CIeslika, który wykończył tę akcję. Cztery minuty później było już 1:1. W 58 minucie gry na boisko wszedł Paweł Krauz, który już pięć minut później zdobył gola dla Miedzi po dograniu od Zatwarnickiego. Gospodarze doprowadzili do remisu w 80 minucie spotkania.

Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica 2:2 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 12 Cieślik, 63 Krauz

Miedź Legnica: Mucha – Chodyga, Wójcik, Wichłacz (20 Ciunowicz), Woźniczka, Dyrda, Zatwarnicki, Zieliński, Chrzanowski (58 Krauz), Wasilewski (82 Kuśnierz), Cieślik (67 Wojciechowski).