III liga: Remis ze Stilonem

22.08.2015, 19:30

2015_Miedz_II_-_Stilon_Gorzow.jpgMiedź II Legnica w 3 kolejce III ligi dolnośląsko-lubuskiej podzieliła się punktami ze Stilonem Gorzów. Legniczanie zremisowali 1:1 a bramkę na wagę remisu zdobył dla podopiecznych trenera Piotra Jacka, Michał Stasiak.

Mecz nie rozpoczął się dla Miedzi optymistycznie. Już w 19 minucie goście objęli prowadzenie po strzale Patryka Bila z 19 minuty spotkania. Następnie legniczanie nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Najpierw po faulu na Garuchu, Kamil Zieliński z 11 metrów trafił w poprzeczkę a w 43 minucie sam Garuch zostaje z tego samego miejsca nie trafia w bramkę. Wcześniej dobre okazje do zdobycia gola miał jeszcze Mateusz Zatwarnicki, który dwukrotnie niepokoił bramkarza gości mocnymi uderzeniami z dystansu. Wyrównanie padło dopiero 76 minucie. Michał Stasiak wykończył dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego.

Miedź II Legnica – Stilon Gorzów 1:1 (0:1)

Bramki: 76 Stasiak - 19 Bil

Miedź II Legnica: Budzyński – Stasiak, Woźniczka, Łuszkiewicz (79 Chodyga), Garuch, Wójcik, Zatwarnicki (88 Bogusz), Cieslik (46 Kuźma), Zieliński, Ilków-Gołąb, Lenkiewicz (68 Kuśnierz).