Aktualności

Klub

III LIGA: Śląsk wywozi trzy punkty z Legnicy

18.08.2019, 14:11
W niedzielę na stadionie im. Orła Białego doszło do trzecioligowych derbów Dolnego Śląska. Miedź II podejmowała Śląsk II Wrocław. Ostatecznie to wrocławianie wyjechali z Legnicy z pełną zdobyczą punktową.

W pierwszej połowie to goście częściej byli przy piłce, ale nie przekładało się to na dobre okazje bramkowe. Raz Hewleta uratowała poprzeczka. W zespole Miedzi tylko Wojciech Łobodziński zagroził bramce Śląska, ale jego uderzenie pewnie złapał bramkarz z Wrocławia. Po przerwie zaczęły padać bramki, ale tylko dla gości. Jeszcze przed tym faktem ponownie Łobodziński był blisko zdobycia prowadzenia, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne, minimalnie niecelnie uderzył głową.  W 64 minucie Śląsk wyprowadził szybki atak i objął prowadzenie po strzale Damiana Gąski. Na 9 minut przed końcem spotkania po faulu w polu karnym jedenastkę na gola zamienił Sebastian Bergier ustalając ostatecznie rezultat meczu.

Miedź II - Śląsk II Wrocław 0:2(0:0)

Bramki: 64 Gąska, 81(k) Bergier

Miedź II: Hewelt - Warcholak, Musa(46 Pojasek), Borowiak, Ostrowski, Łobodziński, Purzycki(46 Koziara),  Conde, Zatwarnicki(58 Garuch), Antkowiak(46 Śliwa), Bruno.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/