III liga: w kątach zgodne z planem

26.08.2015, 08:59

2015_Miedz_II_-_Formacja_Port_Mostki_3-1_-_76.jpgMiedź II Legnica pewnie pokonała Bystrzycę Kąty Wrocławskie w zaległym spotkaniu 2. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Legniczanie wygrali wysoko, bo aż 5:0, a wynik spotkania ustalili jeszcze przed przerwą.

Mecz w Kątach Wrocławskich był jednostronny. Już w 7 minucie gry Zieliński po dograniu Wchłacza otworzył wynik. Trzy minuty później było już 2:0. Tym razem Patryk Oleksa pokonał bramkarza gospodarzy z rzutu karnego. W 24 minucie gry Kamil Zieliński jeszcze raz wpisał się na listę strzelców i podwyższył na 3:0, natomiast po upływie następnych dwóch minut zaliczył asystę przy bramce Szymona Kuźmy. Wynik spotkania ustalił ładnym uderzeniem Hubert Krawczun. Miedź pewnie pokonała Bystrzycę 5:0 i po tej wygranej zajmuje pozycje wicelidera tabeli.

Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Miedź II Legnica 0:5 (0:5)

Bramki: 7, 24 Zieliński, 10 Oleksa (k), 26 Kuźma, 31 Krawczun

Miedź II Legnica: Mucha – Krawczun, Woźniczka, Brożyna (61 Ciunowicz), Chodyga, Wichłacz, Oleksa, Zatwarnicki (46 Wojciechowski), Kuźma (46 Kusnierz), Lenkiewicz, Zieliński (81 Murawski).