III liga: Wielka niespodzianka w Pawłowicach Śląskich

23.10.2016, 10:09

2016_Miedz_2_-_Skra_Czestochowa_-_41.JPGMiedź II Legnica w 13. kolejce III ligi wyjechali na mecz do Pniówka Śląskiego. Legniczanie mierzyli się z niżej notowanym Pniówkiem. Legniczanie mimo, że przystępowali do tego spotkania w roli faworyta, do Legnicy wracali w złych humorach.

Mecz z Pniówkiem rozpoczął się dla Miedzi II źle. Decydujące o ostatecznej porażce były trzy pierwsze bramki dla Pniówka, które padły w ciągu ośmiu minut. Najpierw w 34 min. do siatki Miedzi trafił Arkadiusz Przybyła. Minutę później było już 0:2 po golu Michała Szczyrby. Jeszcze przed przerwą podwyższył Bartosz Semeniuk.

W drugiej połowie Miedź wciąż otrzymywała ciosy. Na 4:0 gospodarze podwyższyli po golu Adama Krakowskiego z  57 min. Gola na 5:0 w 82 min. zdobył Kamil Glenc. Podopiecznych trenera Piotra Jacka było stać w tym meczu tylko na honorowe trafienie. Uzyskał je Adrian Woźniczka w 86 minucie gry, kiedy było już zdecydowanie za późno aby myśleć o pozytywnym rozwiązaniu meczu. Na niedomiar złego Arkadiusz Lalko w 90 minucie meczu ustalił jego ostateczny wynik.

Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica 6:1 (3:0)

Bramki: 34 Przybyła, 35 Szczyrba, 42 Semeniuk, 57 Krakowski, 82 Glenc, 90 Lalko - 86 Woźniczka.

Miedź II Legnica: Piotrowski – Cierpka, Krawczun, Miazga, Woźniczka, Chodyga, Zieliński K., Gardzielewicz (75 Brozyna),  Karbowy, Matwiejko (46 Wójcik), Kaźmierczak (61 Stachowski).