IV liga: Kolejny punkcik do kolekcji

18.04.2015, 14:00

2015_miedz_2_-_gks_kobierzyce_-_48.jpgMiedź II zdobyła jeden punkt w pojedynku z GKS Kobierzyce. Legniczanie napotkali na spory opór ze strony gości, których obroną dyrygował Krzysztof Wołczek były zawodnik Miedzi. Zacięte spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Kolejnym rywalem legniczan był GKS Kobierzyce. Zespół, który w przerwie zimowej pozyskał Krzysztofa Wołczka znanego m.in. z występów  w Miedzi Legnica. Spotkanie tradycyjnie już rozpoczęło się znakomicie dla legniczan. W 3 minucie gry Wosiek podał do Zatwarnickiego, który dał Miedzi prowadzenie mocnym uderzeniem w długi róg. Następne gole były dziełem gości, którzy najpierw wyrównali z rzutu wolnego a następnie wyszli na prowadzenie.

Po przerwie padł tylko jeden gol. W 47 minucie Tomasz Wojciechowski po solowej akcji był faulowany zdaniem sędziego w polu karnym, za co legniczanie otrzymali rzut karny. Pewnym wykonawcą okazał się sam poszkodowany ustalając wynik meczu na 2:2. Warto dodać, że w końcówce meczu znakomitej okazji nie wykorzystał jeszcze Patryk Murawski.

Miedź II Legnica – GKS Kobierzyce 2:2 (1:2)

Bramki dla Miedzi: 3 Zatwarnicki, 47 Wojciechowski (k)

Miedź II: Bledzewski – Księżniakiewicz, Wosiek, Ciunowicz, Oleksa, Krawczun (62 Murawski), Zatwarnicki (87 Wójcik), Wichłacz, Zieliński, Wojciechowski, Wasilewski (77 Kuśnierz).