IV liga: Wygrana jeszcze przed przerwą

04.04.2015, 14:13

2015_Miedz_2_legnica_-_orzel_zabkowice_sl__-_31.jpgMiedź II Legnica zaliczyła kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem legniczanie pokonali Orła Ząbkowice Śląskie 3:1. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą. Warto dodać, że 25 trafienie w tym sezonie zaliczył Adam Wasilewski.

Spotkanie szczególnie w pierwszej części mogło się podobać. Mecz był szybki, agresywny i prowadzony w dobrym tempie. Już na samym początku legniczanie kilkakrotnie zmusili golkipera Orła do interwencji. Pierwsze trafienie padło w 18 minucie. Wichłacz bardzo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Wasilewskiego, który nie dał szans bramkarzowi. Sześć minut później Mateusz Zatwarnicki po solowej akcji pokonał bramkarza Orła uderzeniem w długi róg. Na 3:0 pięć minut później podwyższył wracający do wysokiej formy Bartłomiej Kuśnierz. Goście odpowiedzieli tylko trafieniem z rzutu rożnego z 39 minuty. W drugiej połowie obie drużyny miały swoje szanse bramkowe ale żadna ze stworzonych sytuacji nie zakończyła się golem.

Miedź II Legnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1 (3:1)

Bramki: 18 Wasilewski, 24 Zatwarnicki, 29 Kuśnierz.

Miedź II Legnica: Bledzewski – Wójcik, Wosiek, Oleksa, Kulasa, Zatwarnicki (55 Michalik), Wichłacz (90 Krawczun), Chodyga, Wojciechowski (87 Polanowski), Kuśnierz (71 Murawski), Wasilewski (82 Światły).